NASZE USŁUGI

Sprzęt i oprogramowanie

Rozwiązania serwerowe i praca zdalna

Serwis

Audyt oprogramowania

Stacje robocze

Centrale VoIP

Usługi Informatyczne

Obsługa IT

Usługi chmurowe i DATA CENTER

Administracja serwerami

Wdrożenia, doradztwo, konsulting

Okablowanie strukturalne

Bezpieczeństwo IT

Ochrona antywirusowa

Kopie zapasowe danych użytkowników

Kopie zapasowe serwerów i stacji roboczych

Zabezpieczenia serwerów i rozwiązania VPN

Bezpieczeństwo sieci

DLACZEGO 2M.NET?

Profesjonalny zespół IT

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów informatyki. Posiadamy ekspertów w różnych obszarach (helpdesk, administratorzy serwerów, sieci, CRM, ERP, WWW). Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie.

Szybka reakcja na problemy

Podstawą dobrej współpracy jest zaufanie i szybka komunikacja. Jesteśmy, aby wspierać Twój Biznes. Zawsze możesz na nas liczyć. Gwarantujemy umową czas reakcji – do godziny od zgłoszenia.

Doradztwo i szkolenia

Doradzamy przy wyborze oprogramowania, sprzętu, zabezpieczeń i przeszkolimy pracowników.

Pełny zakres wdrożeń

Wdrażamy (montaż, instalacje, konfiguracje) całe infrastruktury informatyczne (sieci, serwery, stacje robocze).

Obniżenie kosztów IT

Utrzymanie wewnętrznego działu IT jest drogie. Outsourcing tej usługi jest opłacalny ze względu na redukcję kosztu zatrudnienia nawet o 56% oraz możliwości pozyskania tych samych usług IT na preferencyjnych warunkach.

Dedykowana opieka

Oferujemy opiekę dedykowanego informatyka i zespołu, szybką reakcję i częste wizyty w Twojej firmie.

Zdalna administracja

Administrujemy zdalnie i lokalnie serwerami (poczty, plików, domen, wydruku), urządzeniami końcowymi (PC, laptop, tablet, smartfon), urządzeniami sieciowymi (routery, switche).

Kompleksowy serwis

Serwisujemy komputery stacjonarne, laptopy,
serwery i urządzenia sieciowe.

Bezpieczeństwo danych

Zarządzamy kopiami bezpieczeństwa danych, wykonujemy archiwizacje danych, kontrole poprawności, zabezpieczamy dane.

Firma 2M.NET w realizowanych przez nich projektach dali się poznać jako wysokiej klasy, dobrze zorganizowani specjaliści. Bardzo cenną zaletą firmy 2M.NET jest szeroko pojęta elastyczność, dbałość o interes klienta, staranność, właściwe zrozumienie potrzeb oraz umiejętność dostosowania do standardów obowiązujących w danej firmie.

Wysoka jakość i staranność prowadzonej obsługi oraz elastyczność i zrozumienie współczesnych zasad kierujących biznesem sprawiają, iż nasza współpraca rozwija się pomyślnie. Polecam 2M.NET jako godnego partnera biznesowego dla firm i instytucji.

wszystkie usługi wykonane są w terminie i z zachowaniem należytej zawodowej staranności. Dotychczasowa współpraca przebiega sprawie i bezkonfliktowo. Z uwagi na pozytywną opinie rekomenduję firmę 2M.NET jako solidnego i rzetelnego partnera w zakresie obsługi informatycznej.

NASZE DATA CENTER

Coraz większa liczba naszych Klientów zaczyna doceniać zalety pracy w chmurze. Posiadamy własne serwery w DATA CENTER dzięki czemu możemy sprostać tym oczekiwanim. Nasze usługi wyróżnia niezawodność i najwyższa jakość.

Wirtualizacja

Wirtualizacja zapewnia wysoką wydajność stworzonych za jej pomocą VPS. Ponadto umożliwia wysoką izolację poszczególnych serwerów, co przekłada się na bezpieczeństwo uruchomionych maszyn wirtualnych. Każde uruchomione środowisko Klienta ma przydzielony własny VLAN.

Opieka profesjonalnych administratorów

Jesteśmy obecni na rynku już ponad dziesięć lat. Nasze doświadczenie to ogromny atut, służymy pomocą na każdym etapie konfiguracji serwerów dedykowanych oraz ich zarządzaniem. Jesteśmy dla Ciebie 24 godziny na dobę.

Dyski SSD

Serwery VPS wyposażone są w szybkie dyski SSD. Wpływa to znacząco na szybkość wczytywania umieszczonych na nich stron oraz działalnia zainstalowanych systemów. Prędkość odczytu i zapisu na SSD jest kilkudziesięciokrotnie większa, niż na tradycyjnych dyskach talerzowych.

Monitorowanie stabilności serwera oraz dostępności usług

W ramach usługi przygotowaliśmy możliwość monitorowania pracy serwerów dedykowanych. W przypadku awarii, natychmiast powiadomimy Cię o tym lub zareagujemy usuwając problem.

Brak oversellingu

Overselling to częsta sytuacja, w której dostawcy spodziewając się, że użytkownicy nie wykorzystają 100% przydzielonych zasobów, sprzedają miejsce na serwerach większej ilości Klientów. Na serwerach VPS w 2M.NET zasoby przydzielane są na sztywno i w razie potrzeby zawsze dostępne

Indywidualne podejście do Klienta

Każdy klient jest dla nas wyjątkowy. Wiemy, że każdy ma różne potrzeby oraz wymagania. Nasza oferta dopasowuje się do Twoich potrzeb.

Bezpieczne przechowywanie danych

Dyski na VPS w 2M.NET w wykorzystują macierz RAID 10. Oznacza to, że nawet w przypadku awarii jednego z nich, kolejny przejmie jego funkcje. Takie rozwiązanie zapewnia bezpieczeństwo i ciągłość pracy bez względu na okoliczności.

Pełny backup maszyn wirtualnych

Bezpieczeństwo danych Klientów są dla nas najważniejsze. Dla maszyn wirtualnych tworzone są codzienne kopie zaposowe przechowywane w odseparowanym, odrębnym, zamkniętym środowisku backupowym.

NASZE STATYSTYKI

Systemem monitorowania objęliśmy już ponad 100 serwerów i ponad 700 usług. Pod naszą opieką znajduje się ponad 500 stacji roboczych.

100+ monitorowanych serwerów

700+ monitorowanych usług

500+ stacji roboczych objętych wsparciem

POMOC ZDALNA

Poniżej pobiorą Państwo najpopularniejsze i bezpieczne programy do pomocy zdalnej.

KONTAKT

2M.NET Sp. z o.o.

Ul. Pietraszewicza 5/2A
02-790 Warszawa
tel: 22 102 18 81
wspolpraca[at]2m.net.pl